Organizator:

Prelegenci Targów INRE i jesiennej edycji TMiD

Sandra Kosmala

STREFA ZAKUPU
EcoProperty

Sandra Kosmala

STREFA ZAKUPU
EcoProperty

Doradca rynku nieruchomości oraz certyfikowana homestagerka i dekoratorka wnętrz. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz kontaktach biznesowych. Pracę w nieruchomościach zaczynała od rynku pierwotnego gdzie pomagała klientom znaleźć wymarzone „m", natomiast dzisiaj nie tylko doradza klientom w zakupie, sprzedaży czy najmie nieruchomości ale też zajmuje się ich aranżacją i wystrojem, a także ściśle współpracuje z inwestorami. Nieruchomości to jej pasja dlatego do każdej transakcji podchodzi indywidualnie i z entuzjazmem. Swoje sukcesy opiera na dobrych relacjach i zaangażowaniu, bo jak twierdzi „każde wnętrze ma duszę o którą należy zadbać a wystrój ma znaczenie". Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, która w wolnych chwilach zgłębia tajniki wystroju wnętrz oraz handmade. 

Alan Szawarski

STREFA ZAKUPU
STRUCTURE CAPITAL

Alan Szawarski

STREFA ZAKUPU
STRUCTURE CAPITAL
Jak wybrać mieszkanie na cele inwestycyjne lub co zrobić gdy już takie mamy?

Całe swoje życie zawodowe związany z nieruchomościami. Odpowiadał za rozwój licznych polskich i międzynarodowych spółek i funduszy z sektora - m.in. za Sotheby’s International Realty - części najstarszego domu aukcyjnego Sotheby’s, działającego w 65 krajach, notowanego na giełdzie nowojorskiej. Jego spółki w ścisłym centrum poznania realizują ponad 400 lokali. Odpowiada za zbudowanie Saint Martin Residences - najbardziej prestiżowej inwestycji na Starym Mieście.

Grzegorz Pawłowski

STREFA INWESTYCJI
Lendi Home

Grzegorz Pawłowski

STREFA INWESTYCJI
Lendi Home

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Poznaniu, kierunek Zarządzanie o specjalizacji etyka w biznesie, od 2003 roku w branży finansowej.

Od 18 lat specjalizuję się w kredytach hipotecznych, co jest związane również z moimi zainteresowaniami dotyczącymi rynku nieruchomości, szczególnie w wydaniu lokalnym. 

Dla moich klientów staram się zawsze znaleźć najbardziej optymalny sposób finansowania ich potrzeb. Korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia w branży finansowej jestem gotowy wspierać ich przy podejmowaniu decyzji o wyborze nieruchomości i sposobie jej finansowania.

Monika Tramś

STREFA INWESTYCJI
TM Grupo Inmobiliario

Monika Tramś

STREFA INWESTYCJI
TM Grupo Inmobiliario
Ciesz się śródziemnomorskim stylem życia i zamieszkaj w Hiszpanii.

Monika Tramś jest przedstawicielem dewelopera TM Real Estate Group w Polsce. TM Real Estate Group to wiodąca hiszpańska firma w sektorze turystyki rezydencjalnej, specjalizująca się w budowie willi i apartamentów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Deweloper wywodzący się z prowincji Alicante od ponad pół wieku sprzedaje domy wakacyjne na południu Europy.

Agnieszka Mikos

STREFA INWESTYCJI
polkainwestuje.pl

Agnieszka Mikos

STREFA INWESTYCJI
polkainwestuje.pl
Dlaczego Dominikana może stać się lepszym miejscem do inwestowania dla polskich inwestorów?

Inwestorka z 10-letnim doświadczeniem w inwestycjach w nieruchomości, również na rynkach zagranicznych. 

Autorka publikacji poświęconych inwestowaniu w nieruchomości na rynkach zagranicznych. 

Twórczyni i właścicielka sieci apartamentów pod najem krótkoterminowy dla turystów. 

Doświadczenie w budowaniu biznesu dla międzynarodowych firm na wielu rynkach zagranicznych włączając w to kraje śródziemnomorskie. 

Licencjonowana agentka ds. nieruchomości.

Właścicielka biura nieruchomości inwestycyjnych Elite Dream Investments

Anna Słowakiewicz

STREFA INWESTYCJI
ASN MARBELLA

Anna Słowakiewicz

STREFA INWESTYCJI
ASN MARBELLA
Jak zakupić nieruchomość w Hiszpanii w 6 krokach. Dlaczego warto inwestować w nowe budownictwo na Costa del Sol (rynek pierwotny).

Ekspertka od rynku nieruchomości na Costa del Sol z ponad 10-cio letnim doświadczeniem.

Założycielka ASN Marbella - biura doradczego świadczącego usługi w zakresie nieruchomości na Costa del Sol (Marbella).

Absolwentka Filologii Hiszpańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (studia licencjackie) i Uniwersytetu Complutense w Madrycie (studia magisterskie i podyplomowe); tłumacz języka hiszpańskiego.

 

¨Moja praca to moja pasja. Pomoc w realizowaniu marzeń rodaków to dla mnie czysta satysfakcja i osobiste spełnienie.

Costa del Sol to magiczne miejsce i wszyscy o tym powinni wiedzieć oraz tego doświadczyć. Pozwól, ze Ci go przedstawię oraz osobiście pomogę, byś poczuł/a się tu jak w domu¨

 

Maciej Mindak

STREFA FINANSÓW
Lendi Home

Maciej Mindak

STREFA FINANSÓW
Lendi Home
Jak zdobyć nieruchomość za darmo.

Od 15 lat związany z rynkiem nieruchomości.

Przedsiębiorca, coach i doradca klienta.

Ekspert TVN i TVN 24. Prowadzący programów stacji HGTV i TVN Style.

Robert Zagata

STREFA INWESTYCJI
Costa Dream Home

Robert Zagata

STREFA INWESTYCJI
Costa Dream Home
Dom marzeń w Hiszpanii - dom letni i pod wynajem? Emerytura w słońcu?

Pracował ponad 25 lat w zarządach wielkich międzynarodowych korporacji finansowych, odpowiadając za sprzedaż. Swoje nadwyżki finansowe inwestował w nieruchomości. Po zakończeniu kariery dzieli się doświadczeniem ze słuchaczami studiów MBA w WSM w Warszawie. W wieku 60 lat zakończył pracę w Polsce i przeprowadził się do domu w Andaluzji. Wykupił udziały w jednej z największych agencji nieruchomości i z pasją pomaga ludziom znaleźć nieruchomości inwestycyjne lub przeznaczone na słoneczną starość. Pasjonat jeździectwa, żeglarstwa i zapalony motocyklista.