Organizator:

O targach

Podziel się

Od kilkunastu lat Nowy Adres sp. z o.o. pomaga w wyborze i zakupie mieszkania. Widząc ciągle utrzymujący się trend inwestowania nadwyżek finansowych w różnego rodzaju nieruchomości i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu inwestorów stworzyliśmy wydarzenie aby móc zaprezentować najpełniejszą ofertę nieruchomości pod inwestycje. To wydarzenie dla wszystkich, którzy dysponując wolnymi środkami finansowymi pragną je bezpiecznie ulokować w ekskluzywnych nieruchomościach.

Targi będą poświęcone szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych: condohoteli, apart hoteli, domków całorocznych, mikroapartamentów, gruntów itp.

Spodziewamy się ponad 30 wystawców: deweloperów, pośredników i agentów, oferujących krajowe i zagraniczne inwestycje. Na stoiskach wystawców będzie można poznać najlepsze nieruchomości inwestycyjne, obliczyć szacunkową opłacalność danej inwestycji, ustalić wstępny plan inwestycyjny oraz nawiązać współpracę. INRE to nie tylko wystawa i stoiska - INRE to przede wszystkim dawka wiedzy z zakresu inwestowania.

Zapraszamy 22-23 listopada, wtorek 10.00 - 17.00,  środa 10.00 - 16.00.