Organizator:

O nas

Podziel się

Nowy Adres to doświadczony dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości.

Nowy Adres sp. z o.o. to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Dostarczamy wiedzę, kontakty i informacje. Od 20 lat obserwujemy rynek nieruchomości. Rozwijamy się i zmieniamy wraz z nim. Analizujemy potrzeby, przygotowujemy merytoryczne materiały, organizujemy spotkania. Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów i trzymamy rękę na pulsie. Wyznaczamy kierunki, wyprzedzamy trendy.  Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych (m.in. Forum Rynku Nieruchomości, Polish Real Estate Summit), a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Do tej pory z powodzeniem przeprowadziliśmy blisko 150 edycji imprez targowych.

Od stycznia 2018 roku należymy do Grupy MTP- największego organizatora targów, konferencji i eventów w Europie środkowo-wschodniej.

 

O Grupie MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od ponad 100 lat łącząc ze sobą ludzi
z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych. Lubimy się też
dobrze bawić, dlatego z powodzeniem organizujemy autorskie mega eventy dla fanów lotnictwa, motoryzacji, gier komputerowych i jeździectwa. Przez lata byliśmy „polskim oknem na świat” i kojarzyliśmy się głównie z organizacją targów, ale spektrum naszej działalności jest o wiele szersze. Dziś, poza uznanymi w świecie
biznesowymi imprezami targowymi organizujemy kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe, w tym megaeventy, które rocznie przyciągają ponad 1 mln gości z całego świata. To co nas wyróżnia to ranga,
zasięg i jakość organizowanych wydarzeń. Dążymy do tego, by kreować i obsługiwać najbardziej wpływowe i najciekawsze wydarzenia w wybranych branżach i tematach w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej. Takie, na które chcą przyjeżdżać decydenci i uczestnicy. Takie, które się pamięta przez cały rok.