Organizator:

Witkac Residence by Aries-apartamenty condo w sercu Zakopanego

Podziel się

Jeśli szukasz wyjątkowej inwestycji z widokiem na Tatry,
to WITKAC RESIDENCE by Aries położony w willowej dzielnicy Zakopanego spełni twoje oczekiwania.

Ten ekskluzywny hotel o standardzie wyposażenia 5***** oferowany jest inwestorom marzącym o posiadaniu i korzystaniu z luksusowego apartamentu u podnóża Tatr.
Pokój hotelowy można zakupić na potrzeby własne, jako tzw. second home, bądź korzystać z udziału w 50 proc. przychodów generowanych przez obiekt, podpisując umowę najmu z operatorem.
Inwestycja położona jest zaledwie parę minut spacerem od Krupówek – głównego pasażu turystycznego centrum. Z okien pokoi rozpościera się widok na Giewont, a sam budynek leży tuż obok urokliwego parku im. Marszałka Piłsudskiego.
Witkac Residence by Aries dedykowany jest gościom szukającym ciszy, pięknych wnętrz, w których wrażenie intymności i domowy nastrój idą w parze z doświadczaniem zakopiańskiej kultury.
Apartamenty wyróżniać się będą dbałością o każdy detal.
Projektanci, czerpiąc inspirację z ludowych wzorów, sięgnęli po drewniane, ręcznie rzeźbione dekoracje, ceramikę odzwierciedlającą styl podhalański, różnorodne faktury i materiały, zapewniając komfort wypoczynku nawet dla najbardziej wymagających gości.
Zarządzaniem apartamentami hotelowymi zajmie się Platan Hotels & Resorts – autor sukcesu marki Aries Hotels oraz sieci Klubów Mila.
Inwestycja w luksusową nieruchomość w Stolicy Polskich Tatr, której wartość rynkowa będzie stale rosła, to doskonały sposób na pomnażanie kapitału.

Apartamenty WITKAC RESIDENCE by Aries charakteryzują się harmonią elegancji i lokalnego rzemiosła. Goście będą mogli korzystać m.in. ze strefy spa, kawiarni czy lobby baru.