Organizator:

VINCI Immobilier Polska

Podziel się

VINCI Immobilier Polska powstała w 2017 r., z inicjatywy francuskiej spółki VINCI Immobilier SAS oraz polskiej spółki Warbud S.A. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją, którzy doskonale znają specyfikę rynku mieszkaniowego, uczestniczyły w realizacji i sprzedaży tysięcy mieszkań w Warszawie i na innych lokalnych rynkach w Polsce. Do teraz zrealizowaliśmy dwa projekty mieszkaniowe w Warszawie – Rezydencja Bonifraterska 10a oraz Osiedle Wilanowska, a kolejne są w trakcie przygotowania lub w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę.

 

Aktualnie w sprzedaży:

Rezydencja Tagore (Warszawa)

Nowoczesny i funkcjonalny budynek przy ul. Tagore tworzą zaledwie 32 komfortowe apartamenty o powierzchni od 57 do 135 m². Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy 2 Penthouse’y o powierzchni 174 i 201 m². Kaskadowy 5-piętrowy budynek posiada podziemną, dwupoziomową halę garażową, wózkownię, rowerownię oraz indywidualne lokatorskie pomieszczenia gospodarskie. Okna w mieszkaniach będą wychodziły na zielony skwer z różnorodną roślinnością lub na cichą i spokojną ulicę Tagore, tworząc idealne miejsce do odpoczynku z dala od zgiełku miasta.

 

 

 

 

 

Włodarzewska59

w Warszawie to połączenie nowoczesności z tradycją. Inwestycja składająca się z 6 budynków, została wkomponowana w niską zabudowę tej części Ochoty. To miejsce, gdzie teraźniejszość spotyka przeszłość. We współpracy z Pracownią Architektoniczną Fiszer Atelier 41 przygotowaliśmy:

- kameralną miejską zabudowę na którą składa się 4 kondygnacji nadziemne

- na kondygnacji podziemnej powstanie hala garażowa a na parterze mieszkania z ogródkiem nawet do 250 m²

- zróżnicowane metraże od 45 do 160 m² w rozkładach od 2 do 5 pokoi

 

 

 

 

 

Kaskady Krakowska


położone przy Alei Krakowskiej 289, na styku dwóch zielonych i tętniących życiem dzielnic Warszawy – Włoch i Ochoty. W nowoczesnym, kaskadowym 9-piętrowym budynku wybudujemy dla przyszłych mieszkańców 102 lokale, w tym 93 mieszkania i 9 lokali niemieszkalnych w zróżnicowanych metrażach od 31 do 108 m². Wszystkie mieszkania będą posiadały przestronne loggie lub ogródki, a te usytuowane w części uskokowej dodatkowo tarasy. Biuro projektowe 4am Architekci stworzyło oryginalną bryłę budynku z układem kaskadowym nadając nietuzinkowy, nowoczesny kształt przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Jasne odcienie elewacji idealnie współgrają z przeszkleniami loggii od Alei Krakowskiej.

 

 

 

 

 

Żeromskiego w Poznaniu

Nowoczesny budynek przy ul. Żeromskiego 13/15 tworzą 130 komfortowe mieszkania, od 27 do 76 m² – kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. 7-piętrowy budynek posiada podziemną, dwupoziomową halę garażową, w której przewidziano miejsca postojowe, rowerownie oraz indywidualne schowki . Standard wykończenia inwestycji to wyższy komfort życia każdego mieszkańca. Istotnym wyróżnikiem są bardzo duże balkony i okna, dzięki którym każde mieszkanie jest doskonale doświetlone. Jednym z wiodących materiałów wykończeniowych jest szkło, dopełniające nowoczesny wygląd architektury inwestycji.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

880 599 777

kontakt@vinci-immobilier.com

www.vinci-immobilier.pl