Organizator:

TM Real Estate Group

Podziel się

PONAD 50 LAT INNOWACJI

 

TM Real Estate Group to wiodąca hiszpańska firma w sektorze turystyki rezydencjalnej, specjalizująca się w budowie willi i apartamentów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Deweloper wywodzący się z prowincji Alicante od ponad pół wieku sprzedaje domy wakacyjne na południu Europy. 

 
 

TM Group obecnie tworzy swoje inwestycje głównie na wybrzeżu Costa Blanca, Costa Almeria, Costa del Sol i Majorce. Hiszpański deweloper zatrudnia 1551 pracowników reprezentujących 37 narodowości i ma swoje biura zagraniczne w Belgii, Niemczech, Szwecji i Polsce.

 

TM Group może poszczycić się ponad 20 000 nieruchomościami oddanymi do użytku od momentu powstania firmy w 1969 roku. Deweloper stanowi punkt odniesienia w branży nieruchomości w Hiszpanii i jest firmą przyczyniającą się do kreowania lepszej przyszłości dla swoich klientów.

 

Celem TM Group jest tworzenie zrównoważonych miejsc do życia, które zamieszkują szczęśliwe społeczności. Deweloper stawia sobie za cel umacniać model odpowiedzialnej turystyki mieszkaniowej opartej na etyce, przejrzystości i najlepszych praktykach.

 

Innowacyjne rozwiązania mieszkaniowe, zaangażowanie wielu profesjonalistów w tworzenie jak najciekawszej oferty, wypłacalność, skupienie na jakości obsługi klienta, która świadczona jest w 7 językach, wyróżniają TM Group na rynku nieruchomości i potwierdzają sukces dewelopera w tym sektorze.

 
 

W 2022 roku TM Real Estate Group otworzyło swoje biuro w Warszawie, które znajduje się na 10. piętrze w biurowcu Rondo 1 przy Rondzie ONZ.