Organizator:

Terra Real Estate wystawcą na INRE 2024

Podziel się

TERRA Real Estate to zarejestrowana agencja nieruchomości i firma deweloperska, która od 2004 roku oferuje różnorodne oferty w tureckim sektorze nieruchomości.

Terra Real Estate specjalizuje się w reprezentowaniu obcokrajowców i klientów międzynarodowych w kupnie i sprzedaży nieruchomości w Turcji, ze szczególnym uwzględnieniem nieruchomości wakacyjnych. Firma oferuje klientom szeroką gamę nieruchomości na sprzedaż w całej Turcji.

Terra Real Estate jest autoryzowaną firmą i posiadaczem Certyfikatu Autoryzacji Obrotu Nieruchomościami, który jest egzekwowany i wydawany przez Tureckie Ministerstwo Handlu. Dysponuje wysoko wykwalifikowanym, wielojęzycznym zespołem międzynarodowych specjalistów ds. nieruchomości, którzy cenią sobie przede wszystkim relacje z klientami.

Terra Real Estate oferuje wysokiej jakości usługi, a także pełną obsługę, aby zmaksymalizować rentowność i potencjał majątku klienta. Usługi te obejmują: doradztwo w zakresie nieruchomości i sprzedaży, ocenę i analizę rynku, pomoc w procesie zakupowym, pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt i obywatelstwa drogą inwestycji oraz pomoc w procesie posprzedażowym.

Zaletami Terra Real Estate są także lokalne biura, szerokie portfolio ofert, wielojęzyczna obsługa oraz dogodne finansowanie i płatności ratalne.

Zapraszamy na INRE, na stoisko S37.