Organizator:

Tekce Overseas

Podziel się

Zapraszamy na stoisko S13!

Viva Defne jest pierwszym projektem z certyfikatem LEED w Antalyi. Projekt obejmuje model oszczędzania energii, nowoczesne i wysokiej jakości projekty wnętrz oraz innowacyjne koncepcje. Projekt posiada wspólny basen o powierzchni 194 m2, strefę fitness, zagospodarowany obszar wspólny, saunę, pergolę, tarasy ogrodowe o powierzchni 25 m2 na każdym piętrze, kryty parking z pilotem, ochronę i kamery bezpieczeństwa, dozorcę, generator i windę. Jest to uprzywilejowana akcja ograniczona do 5 mieszkań w projekcie, który obejmuje łącznie 63 mieszkania. 

 

 

 

Kundu Kanyon to bezpieczny kompleks z bogatym zapleczem socjalnym. Projekt znajduje się w popularnym obszarze turystycznym w Antalyi. Luksusowy projekt oferuje bogate zaplecze socjalne.Jest kryty parking, fitness, sauna, 600 m2 kryty basen, zewnętrzny basen dla dzieci, system kamer bezpieczeństwa, plac zabaw dla dzieci, generator, duże tereny zielone, centralny system oczyszczania wody. Jest to uprzywilejowana kampania ograniczona do 5 mieszkań w projekcie, który obejmuje łącznie 156 jednostek. 

 

 


Vista Bella znajduje się w dzielnicy Hurma w Konyaalti w Antalyi, zaledwie 7 minut od plaży. Projekt oferuje komfortowy i luksusowy styl życia dzięki udogodnieniom na miejscu i strategicznej lokalizacji w pobliżu wszystkich udogodnień. Jako jeden z najbardziej kompleksowych kompleksów mieszkalnych w Konyaalti, projekt Vista Bella oferuje szeroki zakres udogodnień społecznych i wysokiej klasy przestrzeni życiowych ozdobionych cechami jakościowymi. Jest to uprzywilejowana kampania ograniczona do 5 mieszkań w projekcie, który obejmuje łącznie 81 jednostek. 

 

 

 

Vista Concept jest strategicznie usytuowany w pobliżu plaży i w odległości spaceru od wszystkich udogodnień w dzielnicy Hurma w Konyaalti w Antalyi. Projekt posiada rozległe obszary społeczne od basenów po sale gier i jest strzeżony przez 24/7 kamery bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczne środowisko do życia. Jest to uprzywilejowana kampania ograniczona do 5 mieszkań w projekcie, który obejmuje łącznie 72 jednostki. 

 

 

 

Więcej na stronie >>> Tekce Overseas