Organizator:

Targi Nieruchomości Inwestycyjnych zbliżają się wielkimi krokami!

Podziel się

Serdecznie zapraszamy na nadchodzące Targi INRE , które odbędą się w Warszawie na Expo XXI w dniach 14-15.10.2023. To wyjątkowe wydarzenie skupiające wiodących wystawców, ekspertów branżowych oraz entuzjastów rynku nieruchomości.

Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE to wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych. Zwiedzający mogą spotkać deweloperów, agencje nieruchomości, doradców finansowych i innych profesjonalistów z branży, co może otworzyć nowe perspektywy i możliwości współpracy, które mogą pomóc w podejmowaniu przemyślanych decyzji inwestycyjnych. Targi INRE będą poświęcone szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych: condohoteli, apart hoteli, domków całorocznych, mikroapartamentów, gruntów. 

Nasz cel to stworzenie przestrzeni, która pozwoli Państwu na zdobycie nowej wiedzy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz dokonanie trafnych decyzji związanych z rynkiem nieruchomości.

Program targów obejmuje:

  • Wystawców reprezentujących różne segmenty rynku nieruchomości.
  • Prelekcje ekspertów z zakresu nieruchomości inwestycyjnych. 
  • Możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i innowacjami w branży.

Dlaczego warto wziąć udział w Targach INRE? Ponieważ wierzymy, że Państwa udział przyczyni się do wzbogacenia tego wydarzenia i uczyni je niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Szczegółowy program prelekcji pojawi się już w krótce, zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Mamy przyjemność ogłosić, że w tym samym czasie i miejscu odbywają się Targi Mieszkań i Domów to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem, sprzedażą lub inwestycjami w nieruchomości. W ciągu tych dni będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, porozmawiać z ekspertami, zapoznać się z różnorodną ofertą nieruchomości oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego dzielenia się pasją do rynku nieruchomości!