Organizator:

Targi INRE i TMiD w samym sercu Warszawy!

Podziel się

Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących i posiadających inwestycje na rynku nieruchomości w Polsce i za granicą. Dziś do godziny 17:00 na terenie Expo XXI odbywa się najlepsze wydarzenie w Warszawie.

Twoje Idealne Miejsce na Rozpoczęcie Poszukiwań Nieruchomości w Polsce i za granicą! 

Poszukiwanie wymarzonej nieruchomości może być trudne, czasochłonne i stresujące, ale nie musi takie być. Dla wszystkich tych, którzy marzą o własnym domu lub lokalu inwestycyjnym, mamy doskonałą wiadomość. Przedstawiamy Wam Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE, wydarzenie stworzone specjalnie dla osób szukających idealnej nieruchomości na potrzeby własne lub inwestycyjne.

Widząc ciągle utrzymujący się trend inwestowania nadwyżek finansowych w różnego typu nieruchomości, organizujemy targi, które umożliwi szybki wybór najlepszych nieruchomości w Polsce i za granicą! Na wydarzenie zapraszamy wszystkich, którzy pragną ulokować kapitał w ekskluzywnych nieruchomościach.

Targi będą poświęcone szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych: condohoteli, apart hoteli, domków całorocznych, mikroapartamentów, gruntów itp.

INRE to nie tylko wystawa i stoiska, to również dawka wiedzy z zakresu inwestowania w postaci otwartych wykładów, prelekcji i seminariów oraz dyskusji w panelach.

Nie dajcie się stresowi związanemu z poszukiwaniem nieruchomości. Przyjdźcie na Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE i Mieszkań i Domów, gdzie wszystko, czego potrzebujecie, jest na wyciągnięcie ręki. To pierwszy krok w kierunku spełnienia Waszych marzeń o wymarzonym lokalu.

Tak jest na naszym wydarzeniu! 

 

 📷Fotobueno