Organizator:

Sunlight Estate zaprasza na Targi

Podziel się

Biuro nieruchomości z polską licencją w Turcji, na stosiku S36, podczas tegorocznych Targów Nieruchomości Inwestycyjnych.

Sunlight Estate, to licencjonowane biuro nieruchomości, działające w regionie Alanyi na Riwierze Tureckiej. Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań, apartamentów i domów, a także w wyszukiwaniu nieruchomości komercyjnych, na indywidualne zlecenia klientów.

Kupując nieruchomość z Sunlight Estate, firma pomaga przy wszelkich formalnościach związanych z pozwoleniem na pobyt na terenie Turcji. Informuje o potrzebnych dokumentach czy niezbędnych opłatach.

Współpracując z Sunlight Estate można mieć pewność, że specjaliści firmy dokładnie sprawdzili wybrany przez klienta obszar tak, aby znaleźć jak najlepszą ofertę.

Kupując mieszkanie w Turcji, bez wiedzy o tym rynku, trudno jest samemu wybrać najlepszą z możliwych ofert w najbardziej atrakcyjnej cenie. Eksperci z Sunligt Estate chętnie podzielą się swoją znajomością tutejszego rynku nieruchomości i jego specyfiką. Klient otrzyma rzeczową analizę, a co za tym idzie, właściwy wybór.

Zapraszamy na INRE, na stoisko S36.