Organizator:

Pierwsza edycja tegorocznych Targów Nieruchomości Inwestycyjnych dobiegła końca

Podziel się

Dziękujemy wszystkim wystawcom i odwiedzającym za wiosenną edycję INRE w Poznaniu!

W niedzielę zakończyły się dwudniowe Targi Nieruchomości Inwestycyjnych, które tym razem odbyły się w Poznaniu, wspólnie z wiosenną edycją Targów Mieszkań i Domów.

Tegoroczne targi INRE zgromadziły ponad 30 wystawców, oferujących możliwość zakupu nieruchomości za granicą, w takich krajach jak Hiszpania, Turcja, Cypr czy Bułgaria. Targi, jak co roku, były miejscem spotkań nie tylko dla lokalnych projektów, ale także dla międzynarodowej wymiany doświadczeń, opinii i ofert.

Dużą popularnością wśród zwiedzających cieszyły się seminaria eksperckie w specjalnie przygotowanej strefie inwestycji.  Wykłady prelegentów przyciągały liczne grono zainteresowanych słuchaczy. Podczas prelekcji, można było dowiedzieć się m. in. jak wybrać mieszkanie na cele inwestycyjne, dlaczego Dominikana może stać się lepszym miejscem do inwestowania czy dlaczego warto zainwestować w dom letni w Hiszpanii.

Dziękujemy wszystkim wystawcom i zwiedzającym, za obecność i ogromne zaangażowanie. Było to dla nas fantastyczne wydarzenie, pełne ciekawych spotkań i inspirujących rozmów. Tłumy gości, setki rozdanych materiałów, godziny rozmów na stosikach, to doskonałe podsumowanie ostatnich INRE.

Zapraszamy Was na kolejne Targi Nieruchomości Inwestycyjnych. Już wkrótce więcej informacji o jesiennej edycji INRE!