Organizator:

NUX Apartments

Podziel się

W niepewnych czasach nic nie jest pewniejszą inwestycją niż nieruchomość premium. Wyjątkowo urządzone, piękne, dobrze zlokalizowane apartamenty stale zwiększają swoją wartość i jednocześnie stanowią idealne zabezpieczenie gotówki przez wpływem inflacji.

 

Nux Apartments wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów, oferując wykończone pod klucz apartamenty premium na terenie Warszawy. Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości, ​w ciągu 8 lat zrealizowaliśmy ponad 300 inwestycji.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu wyszukujemy perełki dostępne na rynku, które następnie wykończamy pod klucz we współpracy z biurem architektonicznym Moovin Interiors. Gotowym mieszkaniom znajdujemy nowych właścicieli – osoby zamożne, które doceniają kunszt naszego wykończenia.

 

 

Nie musisz już poświęcać swojego cennego czasu na analizę oferty dostępnej na rynku, wybór odpowiedniej inwestycji, jak i na organizację oraz nadzorowanie remontu wnętrza – zrobimy to za Ciebie!

 

W naszych realizacjach główny nacisk kładziemy na piękno, funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia. Stosujemy wysokiej jakości materiały wykończeniowe znanych producentów, które pozwolą cieszyć się wymarzonym mieszkaniem przez długie lata.