Organizator:

Nickel Development tworzy sieć resortów

Podziel się

Nickel Development tworzy sieć resortów.
Pierwszy powstanie w nadmorskiej miejscowości Grzybowo.

Nickel Resort & Spa Grzybowo

Powstaje nowa sieć apartamentów wypoczynkowych pod marką Nickel. Bazujący na idei holistycznego wypoczynku, Nickel Development stworzył autorski koncept nadmorskich i górskich resortów. Pierwszym obiektem, powstającym w ramach sieci Nickel jest Nickel Resort & Spa Grzybowo. Najbliższa po Grzybowie jest inwestycja apartamentowa w Szklarskiej Porębie, będąca już w końcowej fazie projektowania.

Nickel Resort & Spa Grzybowo

Wspólnym mianownikiem resortów należących do sieci Nickel będą architektura, czerpiąca inspirację z lokalnego otoczenia oraz biofiliczny design, a także holistyczne podejście do gościnności i obsługi klientów. Aby mieć pewność, że pierwszy z całej serii obiektów wypoczynkowych - Nickel Resort & Spa Grzybowo - będzie dobrym początkiem, deweloper zaprosił do współpracy renomowane i wielokrotnie nagradzane pracownie. Projekt architektoniczny stworzył zespół Ultra Architects, z kolei projekt wnętrz jest wyrazem wizji, której kształt nadał zespół Q2 Studio.

Nickel Resort & Spa Grzybowo

Podążając za coraz mocniej zarysowującym się trendem związanym z potrzebą unikalnych doświadczeń podczas wyjazdów turystycznych, Nickel Development kieruje swoją ofertę apartamentów inwestycyjnych do bardzo konkretnego grona potencjalnych nabywców. Chce zbudować społeczność pasjonatów kuchni, sportu, animacji, turystyki, kultury i sztuki, dla których komfort i doznania przyszłych gości stoją̨ na pierwszym miejscu.

Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba

Aby to osiągnąć, deweloper powołał do życia spółkę Nickel Hospitality, która ma być operatorem obiektu w Grzybowie i kolejnych, już planowanych inwestycjach. Jedynym udziałowcem spółki jest Nickel Development. Tym samym Grupa Nickel powiększy się o kolejny wyspecjalizowany podmiot, który dołączy do takich uznanych marek jak YouNick Technology Park (pierwszy prywatny park naukowo-technologiczny w Polsce), YouNick Mint (fundusz Venture Capital, który inwestuje w innowacyjne projekty z obszaru farmacji, urządzeń i materiałów medycznych), a także YouNick Design (pracownia realizująca projekty wnętrz oraz wykończenia pod klucz dla inwestorów i klientów indywidualnych).