Organizator:

MAXON.BG po raz pierwszy na Targach Nieruchomości Inwestycyjnych INRE

Podziel się

Agencja MAXON dołączyła do grona wystawców INRE i będzie na nich prezentowała nieruchomości ze słonecznej Bułgarii.

Maxon – Find your Home in Bulgaria

Agencja Maxon z ponad 15-letnim doświadczeniem na bułgarskim rynku nieruchomości z dumą uznaje się za wiodący autorytet w łączeniu ludzi z ich wymarzonymi nieruchomościami. Nasza firma nieustannie kieruje się pasją do pomagania w znalezieniu idealnego domu, bez względu na to, czy klient marzy o urokliwym nadmorskim kurorcie, tętniącym życiem miejskim apartamencie w Sofii, czy też przytulnym wypoczynku w zimowych kurortach Bansko i Pamporovo.

Nasza oferta obejmuje różnorodne opcje nieruchomości, od nowych inwestycji po nieruchomości z rynku wtórnego. Współpracujemy z wykonawcami i deweloperami, którzy mogą poszczycić się udokumentowanym doświadczeniem w zakresie udanych projektów oraz zadowolonych klientów.

Nasz wielojęzyczny zespół pośredników biegle posługuje się językiem bułgarskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim, słowackim, czeskim i polskim, co umożliwia obsługę klientów na arenie międzynarodowej.

Nasi Agenci to nie tylko eksperci od sprzedaży nieruchomości – ale również pasjonaci Bułgarii. Naszym celem jest wprowadzanie naszych klientów w fascynujący świat tego urokliwego kraju, pełnego niezwykłych widoków, malowniczych zakątków, przepysznej kuchni, piaszczystych plaż i urokliwych miasteczek.

Dbamy o sprawną sprzedaż nieruchomości, ale także oferujemy kompleksowe wsparcie w całym procesie zakupu. Przygotowujemy wszelkie niezbędne dokumenty, zapewniając pełną klarowność i przejrzystość. Nasza współpraca z doświadczoną kancelarią prawną gwarantuje dodatkową warstwę bezpieczeństwa podczas każdej transakcji.

 

Dołącz do naszej społeczności inwestorów i zainwestuj w przyszłość w jednym z najbardziej urokliwych miejsc na świecie – w Bułgarii.

www.maxon.bg

www.instargram.com/maxon.bg

https://www.facebook.com/MaxonBulgaria