Organizator:

Linea Mare Pobierowo – tu zarabiasz przez cały rok!

Podziel się

Linea Mare Pobierowo to całoroczny, luksusowy hotel zlokalizowany w znanej, nadmorskiej miejscowości. Położony w bliskim sąsiedztwie plaży wyróżnionej ‘Błękitną Flagą’, w otoczeniu sosnowego lasu, to idealne miejsce na wypoczynek i ucieczkę od typowego, nadmorskiego zgiełku

Intencją projektową wnętrz było odwołanie się do piaszczystych plaż i morskiego klimatu Pobierowa w subtelnym, nowoczesnym wydaniu. W projekcie dużą uwagę poświęciliśmy detalom, które wzbudzą w gościach skojarzenia ze spacerem po plaży, rejsem statkiem, czy widokiem połowu ryb. Goście natrafią tutaj na liny, sieci, w zestawieniach z barwionym szkłem oraz drewnem okrętowym. Całość tworzy niebanalną, wyciszającą przestrzeń.

W hotelu zaprojektowaliśmy 235 pokoi i apartamentów o powierzchni od 26 do 60 m2 . Wszystkie wykończone „pod klucz” w standardzie 5-cio gwiazdkowym. Dodatkowym atutem każdego z apartamentów są dostępne taras, balkon lub ogródek. Co ważne - do każdego z apartamentów przypisane jest prywatne miejsce parkingowe.

Goście Linea Mare Pobierowo otrzymują dedykowaną strefę SPA & Wellness z gabinetami Dr Ireny Eris, baseny, restauracje oraz strefy zabaw dla dzieci. Wypoczynek w Linea Mare Pobierowo możliwy jest niezależnie od pogody, przez cały rok! 

Zarządzaniem obiektem zajmuje się doświadczony operator hotelowy, Grupa Górskie Resorty. Dla właściciela apartamentu oznacza to w pełni bezobsługową inwestycję!

Decydując się na zakup apartamentu w Linea Mare Pobierowo, w celach inwestycyjnych, zarabiasz na wynajmie przez cały rok! Nawet 7,2% waloryzowane o wskaźnik inflacji.

Istnieje także możliwość zakupu apartamentu w modelu second home – dla osób, które chcą cieszyć się swoim nadmorskim apartamentem bez ograniczeń.

Zapraszamy do rozmów, do naszego stoiska H4 podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, w weekend 24 i 25 września.