Organizator:

Jesienna edycja INRE już 12 i 13 października w Warszawie!

Podziel się

Zapraszamy na jesienną edycję Targów Nieruchomości Inwestycyjnych, która w tej edycji odbędzie się w Warszawie, wspólnie z Targami Mieszkań i Domów.

Już 12 i 13 października w Warszawie, odbędzie się kolejna, jesienna edycja Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. To wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się dwa razy w roku, jest odpowiedzią na ciągle rosnące zainteresowanie inwestowaniem w nieruchomości, zarówno te polskie, jak i zagraniczne.

INRE, to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które pozwala na zaprezentowanie pełnej oferty nieruchomości pod inwestycje. Targi przyciągają rzeszę inwestorów, którzy dysponując wolnymi środkami finansowymi, pragną bezpiecznie i efektywnie je ulokować.

Podczas targów odwiedzający będą mieli okazję odbyć podróż dookoła świata, zapoznając się z ofertami nieruchomości z popularnych kierunków inwestycyjnych, takich jak Hiszpania czy Cypr, a także z bardziej egzotycznych miejsc, jak Dominikana, Meksyk, Zanzibar, Czarnogóra, Albania czy Turcja. Nie zabraknie również atrakcyjnych ofert z Polski.

Targi INRE to nie tylko okazja do poznania szerokiej oferty nieruchomości, ale także do uczestnictwa w prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów z branży. Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy, nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz znalezienia idealnych nieruchomości inwestycyjnych, które mogą przynieść wysokie zyski w przyszłości.

Nie przegap tej szansy i dołącz do nas 12 i 13 października w Expo XXI w Warszawie! Czekamy na Ciebie z wyjątkowymi ofertami i mnóstwem inwestycyjnych inspiracji!