Organizator:

GEO PROPERTY GROUP POLSKA JUSTYNA LIPKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Podziel się

Zapraszamy na stoisko S11!

Ekskluzywne apartamenty Pobierowo Baltic Apartments

Gotowe do odbioru, z prawem do amortyzacji lokalu. Pobierowo Baltic Apartments powstały w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju. Tylko 450 metrów od pięknej, szerokiej plaży, która nawet w sezonie pozostaje niezatłoczona i zaledwie 700 metrów od
centrum Pobierowa. Usytuowane w sercu kurortu turystycznego apartamenty są doskonałym pomysłem na trafioną inwestycję, która z biegiem lat przynosić będzie coraz większe zyski.


Pobierowo Baltic Apartments to w sumie 169 apartamentów w pięciu nowoczesnych, czterokondygnacyjnych budynkach na działce o powierzchni niemal hektara. Zróżnicowane metraże apartamentów pozwalają na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych. Wszystkie lokale posiadają taras lub ogródek, a inwestycja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Wygodne windy w każdym budynku pozwolą dostać się bez wysiłku na każde piętro nawet z największymi wakacyjnymi bagażami. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy całoroczny, kryty basen.

 

Więcej informacji na stronie >>> www.pba.pl