Organizator:

FORUM ŚWIADOMYCH INWESTORÓW W NIERUCHOMOŚCI

Podziel się

Partner Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE!

W dobie kryzysu i zmieniającego się otoczenia dostęp do wiedzy ekspertów oraz budowanie relacji w gronie doświadczonych inwestorów mogą zadecydować o sukcesie inwestycji w nieruchomości. Jeśli chcesz mieć dostęp do ekskluzywnej wiedzy i nadążyć za zamianami, nie może Cię zabraknąć na konferencji Forum Świadomych Inwestorów - wydarzeniu, które Nowy Adres, organizator cyklu Targów Mieszkań i Domów objął patronatem medialnym.

 

16 września w hotelu Airport w Warszawie odbędzie się konferencja Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości. Organizator konferencji, Kuba Karliński, za cel postawił sobie podniesienie kompetencji uczestników i wniesienie nowego spojrzenia na to, co dzieje się aktualnie na rynku. To wyjątkowe wydarzenie w branży, gdzie w jednym miejscu spotkają się eksperci ze świata nieruchomości oraz praktycy inwestowania, aby wymienić się doświadczeniami i kontaktami. Zaproszeni do współtworzenia prelegenci to osoby świadome, że rozwój, wiedza i kontakty to kluczowe czynniki skutecznego inwestowania. Bilety na konferencję oraz pełne informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie inwestorium.pl.

 

Podczas konferencji prelegenci podejmą ważne aktualnie tematy i przedstawią swoje spojrzenie na różne aspekty rynku. W trakcie wystąpień poruszony zostanie temat inwestycji w niepewnych czasach. Nie zabraknie również cieszącego się dużą popularnością: szerokiego spojrzenia na inwestycje za granicą (m.in. w Hiszpanii oraz Dominikanie). Słuchacze będą mieli okazję poznać skuteczne i mniej znane sposoby na wynajem nieruchomości oraz dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach w negocjowaniu transakcji. Wśród tematów omówionych znajdą się również niezbędne kwestie podatkowe związane z inwestycjami w nieruchomości. Znani eksperci przedstawią swoje doświadczenia deweloperskie, w tym sposoby pozyskiwania finansowania od inwestorów oraz wykorzystywania szans na rynku. Na konferencji nie zabraknie panelu dyskusyjnego, podczas którego zostaną przedyskutowane różne sposoby wykorzystywania szans i unikania ryzyka w inwestycjach nieruchomościowych.

 

Na Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości wystąpią uznane osobistości ze świata nieruchomości:

 • Marek Zmysłowski - inwestor i założyciel Samana Group budującej miasteczko na Dominikanie;
 • Elżbieta Liberda - radca prawny i znany szkoleniowiec;
 • Grzegorz Grabowski - założyciel i współwłaściciel kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl;
 • Mariusz Stężały - inwestor, przedsiębiorca i szkoleniowiec specjalizujący się w kwaterach pracowniczych;
 • Dawid Gutkowski - przedsiębiorca, deweloper, inwestor i właściciel biura nieruchomości działającego m.in. w Hiszpanii;
 • Jerzy Sempowicz - specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek, prowadzący szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania i obsługi trudnych nieruchomości;
 • Marcin Matusiak - opiekun Inwestora na Rynku Nieruchomości z bogatym doświadczeniem w inwestowaniu
 • Katarzyna Kuniewicz – ekonomistka, ekspertka specjalizująca się w zagadnieniach rynku mieszkaniowego w Polsce.
 • Robert Kuliga – inwestor, przedsiębiorca, autor podcastu o inwestowaniu w nieruchomości Super Deal.
 • Adrian Hołub – 17 – letni praktyk, niezależny doradca ds. inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe, wykładowca akademicki na państwowych uczelniach wyższych. Inwestor nieruchomości, członek zarządu Geodetic sp. z o.o..
 • Kuba Karliński - przedsiębiorca, deweloper, autor książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”, autor podcastu Inwestorium.

 

Po wypełnionej po brzegi części merytorycznej uczestnicy wezmą udział w wieczornej kolacji połączonej z bankietem, gdzie będą mogli kontynuować rozmowy i nawiązać kontakty z innymi inwestorami w mniej formalnej atmosferze.

Osoby, które planują uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletu z 20% rabatem na hasło nowyadres.

 

 

Więcej na stronie >>> inwestorium.pl