Organizator:

Dwie imprezy w jednym miejscu!

Podziel się

Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE - Targi Mieszkań i Domów w Warszawie

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które łączy dwie prestiżowe imprezy branżowe: Targi Mieszkań i Domów w Warszawie oraz Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. 

To jedyna okazja, aby w jednym miejscu poznać najnowsze trendy i innowacje w branży nieruchomości, mieszkań i rozwiązań z nimi powiązanych. Wydarzenie to gwarantuje nie tylko cenne informacje, ale także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i znalezienia inspiracji do własnych projektów.

TMiD to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem, sprzedażą lub inwestycjami w nieruchomości. W ciągu tych dni będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, porozmawiać z ekspertami, zapoznać się z różnorodną ofertą nieruchomości oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych. Wydarzeniu będzie towarzyszyć sektor SMART EXPO, który poświęcone będą narzędziom i rozwiązaniom szeroko pojętego smart home, idei w której znaczna część urządzeń pracuje w sposób automatyczny, bez bezpośredniej ingerencji użytkowników. 

INRE to idealna możliwość do nawiązania kontaktów biznesowych. Zwiedzający mogą spotkać deweloperów, agencje nieruchomości, doradców finansowych i innych profesjonalistów z branży, co może otworzyć nowe perspektywy i możliwości współpracy, które mogą pomóc w podejmowaniu przemyślanych decyzji inwestycyjnych. 

Dodatkowo, w ramach wydarzenia, odbędą się liczne prelekcje w Strefach Zakupu, Finansów i Inwestycji. Zachęcamy do wzięcia udziału w panele dyskusyjne oraz do skorzystania ze Strefy Porad, które dostarczą Państwu wartościowej wiedzy i inspiracji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym unikalnym wydarzeniu, które jest doskonałą okazją do rozwoju biznesu oraz poszerzenia swojej wiedzy w zakresie rynku nieruchomości i inteligentnych rozwiązań i inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego dzielenia się pasją do rynku nieruchomości!