Organizator:

Cofresi Hills Residence

Podziel się

Zapraszamy na stoisko S15!

Cofresi Hills Residence to kompleks hotelowy na północy Republiki Dominikańskiej, obejmujący luksusowe apartamenty inwestycyjne w mieście Puerto Plata, będącym jednym z najatrakcyjniejszych punktów na mapie regionu. Obiekt położony jest nad zatoką Cofresi, tuż obok słynnego parku wodnego Ocean World Adventure Park, w bezpośrednim sąsiedztwie przystani dla jachtów.

Projekt obejmuje niemal 100 apartamentów hotelowych z widokiem na ocean, zaprojektowanych tak, aby oferować klasę premium oraz luksusową. 

Nasze apartamenty odpowiadają standardom klientów z krajów Ameryki Północnej – dostępne w sprzedaży lokale mają powierzchnię powyżej 100 m2, a projekt wnętrz oraz wyposażenie oferują najwyższą jakość.

Kompletny projekt inwestycji obejmuje 5 budynków, w różnych etapach budowy. Pierwszy z nich został ukończony i udostępniony gościom hotelowym w grudniu 2022 roku, a jego wynajem jest możliwy przez najpopularniejsze portale turystyczne tj, Booking.com, Tripadvisor i Airbnb.

Inwestorom oferujemy możliwość zakupu apartamentów hotelowych, umożliwiających generowanie stałego źródła dochodu z realizowania usług hotelowych.

W oparciu o analizę rynku i wyniki regionu Puerto Plata, opublikowane rząd Republiki Dominikańskiej, przewidywany zwrot z inwestycji (ROI) dla nieruchomości turystycznych szacowany jest między 7% a 13%, a nasze (zachowawcze) szacunki wskazują, że będzie on wyższy niż 9%.

Zakup apartamentu wiąże się z uzyskaniem pełnych praw właścicielskich, wpisem do księgi wieczystej, możliwością odsprzedaży oraz prawem dziedziczenia.

Projekt Cofresi Hills Residence jest rozwijany na własnym gruncie inwestycyjnym, z wykorzystaniem własnego kapitału, przez firmę Factory Centrum Sp. z o.o., z Zielonej Góry. Polski zarząd i kierownictwo firmy gwarantują przejrzystość i bezpieczeństwo inwestycji. Procesy budowlane, prawne i sprzedażowe są nadzorowane przez naszych ekspertów, którzy dbają o powierzone środki.

Factory Centrum Sp. z o.o ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej oraz w projektach związanych z kruszywami budowlanymi i odnawialnymi źródłami energii. Inwestycję W Republice Dominikańskiej rozpoczęliśmy w 2016 roku we współpracy z deweloperami z Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych. Projekt zaowocował utworzeniem niezależnej spółki deweloperskiej zarejestrowanej w Republice Dominikańskiej..

Wybór Dominikany jako lokalizacji inwestycji poprzedziła analiza rynku, trendów związanych z turystyką, a także atrakcyjnych zachęt oferowanych zagranicznym inwestorom przez dominikański rząd. Co roku kraj ten odwiedza niemal 10 milionów turystów, którzy pozostawiają tam łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Republika Dominikańska może pochwalić się stabilną i rozwijającą się gospodarką, z produktem krajowym brutto (PKB), który stale przewyższa średnie regionalne. Rząd Dominikany oferuje szereg atrakcyjnych zachęt inwestycyjnych oraz przyjazne środowisko biznesowe (np. zwolnienia z podatków od zysków kapitałowych dla inwestycji w nieruchomości oraz możliwość uzyskania rezydencji przy inwestycji w wysokości 199 000 USD).

Aby uzyskać więcej informacji na temat Cofresi Hills Residence prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami:

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie www.cofresihills.com.